GlobalForce,HR,praca,ogłoszenia,rekrutacja pracowników,pracownik,pracodawca,oferty pracy
Specjalista ds. sprzedaży usług transportowych

Ogłoszenie z dnia: 2016-08-08
Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży usług transportowych
Miejsce pracy: Częstochowa

GlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie, dla naszego klienta, firmy z branży TLC specjalizującej się w usługach transportowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż usług transportowych na rynkach: polskim i zagranicznym (poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów, współpraca i budowa trwałych relacji z partnerami strategicznymi),

  • Negocjacje stawek i warunków umów,

  • Realizacja planów sprzedażowych,

  • Analiza rynku transportowego,

  • Identyfikacja nowych możliwości biznesowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale sprzedaży/ obsługi klienta/ eksportu/ spedycji,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie,

  • Mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego bądź francuskiego,

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,

  • Skuteczność w działaniu, orientacja na wynik, aktywne rozwiązywanie problemów,

  • Wysoce rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • Doskonała organizacja pracy.

Oferta:

  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę na pełen etat,

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premie zależne od wyników,

  • Pakiet wyposażenia służbowego (komputer + telefon komórkowy),

  • Praca w młodym zespole, w dobrej atmosferze.

  • Możliwość rozpoczęcia pracy 01.09.2016

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@globalforce.pl

  • W temacie wiadomości proszę wpisać numer referencyjny: SE-PL/CZĘST/08-16.

  • Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

  • GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732).

Projekt i wykonanie Design Park