GlobalForce,HR,praca,ogłoszenia,rekrutacja pracowników,pracownik,pracodawca,oferty pracy
Przedstawiciel handlowy w branży ubezpieczeniowej

Ogłoszenie z dnia: 2014-01-03
Stanowisko: Przedstawiciela handlowego w branży ubezpieczeniowej
Miejsce pracy: Kraków

GlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie, dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciela handlowego w branży ubezpieczeniowej

Wymagania
• Doświadczenie sprzedażowe, preferowane w branży finansowej lub ubezpieczeniowej
• Wysoka motywacja, aktywność, samodzielność
• Orientacja na wyniki
• Chęć rozwoju

Obowiązki
• Aktywna sprzedaż ubezpieczeń
• Pozyskiwanie nowych klientów i rozpoznawanie ich potrzeb
• Budowanie długotrwałych relacji z klientami
• Dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy
• Atrakcyjny system premiowy
• Szerokie możliwości rozwoju
• Elastyczny czas pracy
• Ekwiwalent pokrywający koszt zakupu ubrania służbowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@globalforce.pl W temacie wiadomości proszę wpisać numer referencyjny: PH/K/02/14.

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732)

Projekt i wykonanie Design Park