GlobalForce,HR,praca,ogłoszenia,rekrutacja pracowników,pracownik,pracodawca,oferty pracy
Programista PHP

Ogłoszenie z dnia: 2014-02-07
Stanowisko: Programista PHP
Miejsce pracy: Kraków

GlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie, dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
• Rozwijanie platformy e-commerce.
• Tworzenie dedykowanych rozwiązań magazynowych na urządzenia z Windows Mobile.
• Praca nad aplikacjami CMS, CRM z użyciem najnowszych technologii.
• Udział w procesie projektowym.
• Kontakt z pracownikami firm zewnętrznych (zarówno polskich jak i zagranicznych).

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość PHP OOP.
• Bardzo dobra znajomość baz danych (MySQL) zarówno w zakresie projektowania jak i obsługi.
• Bardzo dobra znajomość HTML, XHTML, CSS.
• Bardzo dobra znajomość Javascript, Ajax.
• Dobra znajomość systemu szablonów Smarty.
• Dobra znajomość SOAP (Webservices).
• Znajomość wzorców projektowych.
• Komunikatywna znajomość angielskiego.
• Znajomość systemu operacyjnego Linux na poziomie użytkownika.

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku programista.
• Doświadczenie w tworzeniu dużych systemów.
• Znajomość Doctrine ORM.
• Znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową.
• Doświadczenie w pracy z dowolnym systemem kontroli wersji (svn/git).

Oferujemy:
• Ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
• Pracę w młodym zespole.
• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju oraz podnoszenie kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@globalforce.pl
W temacie wiadomości proszę wpisać numer referencyjny: PRO/K/02/14.

Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732)

Projekt i wykonanie Design Park