GlobalForce,HR,praca,ogłoszenia,rekrutacja pracowników,pracownik,pracodawca,oferty pracy
MONTER / ELEKTROMONTER WIND - OTIS

Ogłoszenie z dnia: 2017-09-26
Stanowisko: Monter / Elektromonter wind
Miejsce pracy: Wielka Brytania lub Polska

PRACUJ DL NAJLEPSZYCH!

MONTER / ELEKTROMONTER WIND- OTIS
monter wind
W imieniu naszego klienta – firmy Otis Elevator Company lidera na rynku produkcji, montażu i konserwacji wind, schodów i chodników ruchomych poszukujemy kandydatów do stałej pracy na stanowisku:
Monter / Elektromonter urządzeń dźwigowych

Oferujemy możliwość stałej pracy na terenie Wielkiej Brytanii bądź wyjazdy na kontrakty w UK. Poszukujemy również Monterów zainteresowanych pracą lokalnie w Polsce (dostępne lokalizacje: Kraków, Warszawa, Gdańsk)

Zakres obowiązków:
- Montaż i uruchamianie urządzeń dźwigowych oraz schodów ruchomych zgodnie z instrukcją,
- Bieżący serwis i remonty urządzeń dźwigowych,
- Współpraca z klientami firmy, inżynierami i kierownikami prac budowlanych.

Od kandydatów wymagamy:
- Doświadczenia na stanowisku montera w branży urządzeń dźwigowych oraz w instalacji urządzeń mechanicznych bądź elektrycznych,
- Wykształcenia średniego – z zakresu mechaniki i/lub elektryki,
- Uprawnień SEP do 1 KV,
- Czynnego prawa jazdy kat. B,
- Sumienności oraz dokładności,
- Umiejętności pracy w zespole,
- Chęci do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych.

Oferujemy:
- Umowę o pracę,
- Zatrudnienie w firmie o renomowanej pozycji na rynku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,
- Dla kandydatów zainteresowanych pracą na terenie Wysp Brytyjskich pomoc w organizacji zakwaterowania i wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Pakiet benefitów dodatkowych,
- Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na adres praca@globalforce.pl bądź też zadzwoń na numer: (12) 378-48-30
Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)

Projekt i wykonanie Design Park