GlobalForce,HR,praca,ogłoszenia,rekrutacja pracowników,pracownik,pracodawca,oferty pracy
MECHANIK SAMOCHODOWY- Irlandia

Ogłoszenie z dnia: 2019-04-03
Stanowisko: Mechanik SAMOCHODOWY
Miejsce pracy: Irlandia

Connolly Motor Group – autoryzowana sieć serwisów marki Volkswagen, Audi i Mercedes, poszukuje kandydatów do stałej pracy na stanowisku:

Mechanik samochodowy
Lokalizacja: Irlandia (Ballina)

Zakres obowiązków:

  • Bieżący serwis i naprawa samochodów,

  • Diagnozowanie i naprawa usterek,

  • Przeglądy serwisowe,

  • Ustalanie i potwierdzanie zakresu napraw gwarancyjnych i bieżących.

Wymagania:

  • Doświadczenie w autoryzowanym serwisie,

  • Chęć rozwoju,

  • Chęć do nauki języka angielskiego,

  • Chęć podjęcia stałej pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Zatrudnienie w firmie o renomowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pomoc w organizacji zakwaterowania,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Przyjazną, rodzinną atmosferę w pracy,

  • Szkolenia serwisowe.

Więcej informacji o pracodawcy: https://www.connollys.ie/

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na adres praca@globalforce.pl bądź też zadzwoń na numer: (12) 378-48-30

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Administratorem podanych dobrowolnie w procesie aplikowania na stanowisko danych osobowych jest GlobalForce Services Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Królewska 65a/1. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom GlobalForce) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Podane dane osobowe będą udostępniane do GlobalForce Resources z siedziba w Irlandii– wyłącznie w celach rekrutacji na dane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do GlobalForce w każdy możliwy sposób. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich zmiany, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w GlobalForce prosimy o kontakt pod adresem email: biuro@globalforce.pl

Projekt i wykonanie Design Park