GlobalForce,HR,praca,ogłoszenia,rekrutacja pracowników,pracownik,pracodawca,oferty pracy
Elektryk przemysłowy (okolice Krakowa - zachód)

Ogłoszenie z dnia: 2014-08-19
Stanowisko: Elektryk przemysłowy
Miejsce pracy: okolice Krakowa - Zachód

Dla naszego klienta, firmy produkcyjno-instalacyjnej z branży wodno-kanalizacyjnej, poszukujemy do współpracy:
ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY
(miejsce pracy: okolice Krakowa - zachód )
Zadania
• Wykonywanie instalacji elektrycznych przy produkcji nowych urządzeń i maszyn
• Montaż, okablowania, szaf rozdzielczych, sterowniczych, silników, urządzeń elektrycznych
• Przeglądy, naprawa i konserwacja maszyn oraz urządzeń zainstalowanych u klienta
• Wyjazdy serwisowe
Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe - elektryczne
• Aktualne certyfikaty i uprawnienia SEP
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych
• Znajomość zagadnień związanych z automatyką
• Samodzielność, sumiennosć, pracowitosć
• Prawo jazdy kat. B.

Oferta:
• praca dorywcza - umowa zlecenie,
• atrakcyjne zarobki,
• przyjazna atmosfera pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres cv1@globalforce.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732)

Projekt i wykonanie Design Park