GlobalForce,HR,praca,ogłoszenia,rekrutacja pracowników,pracownik,pracodawca,oferty pracy

Szanowni Państwo!

Posiadamy 15 letnie doświadczenie w rekrutacji pracowników na terenie Europy. Prowadziliśmy projekty rekrutacyjne dla pracodawców z róznych branż: budowlana, handel, IT, finanse/bankowość, przemysł ciężki, FMCG, medycyna, transport i motoryzacja oraz inne; na stanowiska różnych szczebli od najniższego do najwyższego. Specjalizujemy się w poszukiwaniach bezpośrednich. Nasz główny partner, z którym realizujemy projekty międzynarodowe to firma GlobalForce Resource - specjalizująca się w międzynarodowych projektach rekrutacyjnych - aktualnie Nowa Zelandia, Australia, Kanada. GlobalForce Resource jest członkiem Irlandzkiego "National Recruitment Federation".   www.globalforceresource.com.

W 2010 roku utworzyliśmy oddzielną dywizję GlobalMedical, która specjalizuje się w projektach rekrutacyjnych z branży medycznej. Aktualnie posiadamy oferty z branży medycznej - głównie dla lekarzy i pielęgniarek w Niemczech, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.


W zależności od stanowiska dobieramy odpowiednie sposoby dotarcia do kandydatów (ogłoszenia, baza CV, executive search, direct search). W zależności od potrzeby stosujemy je wymiennie lub wszystkie razem. Doświadczenie naszych specjalistów oceniających kandydatów gwarantuje przeprowadzenie profesjonalnej rekrutacji i selekcji kandydatów. Sposób oceny doświadczenia i znajomości zagadnień związanych ze stanowiskiem polega na praktycznej i teoretycznej ocenie kandydatów i jest każdorazowo dostosowywany do indywidualnych potrzeb pracodawcy.


RODZAJ ŚWIADCZONYCH USŁUG 

1. Rekrutacja i selekcja.
2. Direct search.
3. „Temp. to Perm." - Przekazanie zatrudnienia do pracodawcy po 2-3 miesięcznym okresie próbnym.
4. Leasing Pracowniczy - zatrudnienie tymczasowe.
5. Development Center (uzyskanie informacji na temat kluczowych kompetencji pracowników oraz słabych i mocnych stron).
6. Analiza struktur organizacyjnych, sposobów motywowania oraz wynagradzania pracowników.
7. Szkolenia miękkie (soft skills) oraz szkolenia językowe.

Główne atuty współpracy z GlobalForce w zakresie rekrutacji:
- współpracujemy na zasadzie „success fee", nasze wynagrodzenie pobierane jest tylko jeżeli projekt rekrutacyjny zakończy się z sukcesem. 
- na rozmowę z pracodawcą przedstawiamy kandydatów spełniających wymagania,
- gwarancja na nasze usługi,
- zaangażowanie naszych pracowników.

CERTYFIKAT AGENCJI ZATRUDNIENIA

 

 

 

 

Projekt i wykonanie Design Park